A Dollar Studios hivatalos oldala.

Üdv itt a 96site-on!

A weboldal főképpen a Dollar Studios hivatalos oldalaként szolgál, de a Jazz Jackrabbit 2 és az Unreal Tournament 2004 nevű játékokhoz is vannak itt dolgok. Ezeken kívül még egy pár játékhoz és programhoz találhatók linkek.

Ha valami gond lenne, nyugodtan küldj  e-mailt, vagy írj a beszélgetés részre.

AleyAsZ, mint Moderátor.

Üdvözlök minden kedves látogatot! Az oldalra új admin érkezett, aki nem más mint AleyAsZ. Az oldalon ilyen moderator adminként vagyok meghívatva, de azért tudok közölni híreket és egyéb mást is. Köszönöm szépen Szmolár "$zm0l96" Alex -nek, hogy engedélyezte az adminságomat.

 

AleyAsZ

Lebukott a pálya-bandita!

A mai nap lebuktatta magát a pálya-bandita, akit úgy nevezünk: Shadow. Ezen a napon úgy dönött, elküld nekem egy teszt pályát, hogy próbáljam ki. Oké, elfogadtam (láttam, hogy a neve: Shadow Test) és gondoltam belekukkantok akkor, első út a Properties funkcióhoz vezetett a JCS -ben, majd megláttam az első hibát, amit kifelejtett: (A most következő képen látható, hogy a "Help String" résznél a lengyel vagy lehet hogy tévedek, de külföldi szöveg ott maradt).

Oké, rákérdeztem hogy mi az a szöveg ott, majd rögtön írta, hogy: "mert a fordítóból csináltam mert ha magyart írok nem tudja elolvasni senki".

A következő baki, hogy megnyitottam a teszt pályát, majd rögtön az elejénél feltünt az a szöveg, hogy: "Test by PokerFace".

Innentől az úgy nevezett "nyomozás" oda vezetett, hogy a tesztet tényleg mástól vette el, viszont az igazi tulajdonosa tudta nélkül. Kedves látogatók! Bejelentem, hogy a csapatunk első "nyomozási" sikere tényleg sikeresen végződött. A vége úgy történt, hogy hírtelen mennie kellett az illetőnek, mondjuk ez lehet logikus is, mert 22-23 óra fele történt az egész.

AleyAsZ

Látogasd meg AleyAsZ oldalát! Sok jó dolgot és információt találsz majd. Többek között van galéria, videók, információk a szervereiről.

Dollar Studios

Nem rég megalapítottuk AleyAsZ-szal a Dollar Studios-t, amely főképpen Jazz Jackrabbit 2 pályákkal, tilesetekkel és scriptekkel foglalkozik. Eddigi munkánk megtalálható a Dollar Studios részlegen.

Ace of Spades hír

Az ingyenes Ace of Spades verziókhoz (0.75, 0.76) van két szerverlista. Ez azt jelenti, hogy nem kell megvenned a játékot Steam-en ha játszani akarsz. És persze ez teljesen jogtiszta.

JPG

A JPG képeket LE LEHET SZEDNI úgy hogy rámész és jobb klikk után kép mentése másként. Így BIZTOS jó lesz, ezt garantálom.

Kész van a Magyar Fájlok második verziója. A JJ2 CUCCOK résznél megtalálható.

[AHC] és Spades hírek

Vége van az [AHC] klánnak JJ-n... Ennek okai a következőek: egyrészt kevés volt már a tag, másrészt meg egyre kevesebben játszanak. Fájó szívvel szüntetem meg, de nem hiszem hogy sok értelme lenne maradnia. Lehet hogy lesz egy Ace of Spades-es [AHC], bár nem hiszem hogy akárki is lenne benne rajtam kívül.

 

SZERKESZTÉS: Mivel nem ingyenes a Spades, ezért nem is lesz ott [AHC].

MÉG TÖBB SZERKESZTÉS: Van két szerverlista. Megtekinthető a játékok részlegben az Ace of Spades-nél. És lehetne egy [AHC] ha van kellő mennyiségű tag.

Újdonságok

JPG

2013.03.07 02:32
A fájlok azért vannak .JPG kiterjesztésben, mert így át tudtam verni a szervert. Másképpen nem enged semmit feltölteni. A fájlnevek végéről töröld le a .jpg végződést és teljesen használható lesz a letöltött fájl.
>>

Keresés

Az oldalat szerkeszti: $Zm0l96 és AleyAsZ